tło
-

Akumulatory Centra

najwyższa moc
tło

Części samochodowe

najwyższej jakości

-

Współpaca

Rejestracja:

Warunki handlowe (rabat na poszczególne linie produktowe, warunki dostaw, sposób i termin rozliczeń) są ustalane dla każdego Odbiorcy indywidualnie i możecie Państwo uzyskać je po z zarejestrowaniu się w gronie naszych klientów.

W celu rejestracji należy przesłać dokumenty rejestracyjne firmy: NIP, REGON, Zgłoszenie działalności gospodarczej lub KRS za pomocą e-mail na adres: automotoskowronski@wp.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Działu Sprzedaży.

Rejestracji można dokonać również za pośrednictwem naszych przedstawiciela handlowego, do którego numer telefonu znajdziecie państwo w zakładce KONTAKT.


Zamówienia:

Zarejestrowani Odbiorcy mogą składać zamówienia poprzez:

  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-15:00 pod numerami działu sprzedaży telefonicznej.
  • za pomocą programu Oferta (dostęp przez 24h on-line do systemu sprzedaży umożliwiający podgląd na aktualne stany magazynowe)

System ten może być wykorzystywany wyłącznie przez zarejestrowanych Odbiorców firmy P.U.H. AUTO-MOTO posiadających stałe łącze internetowe. Uzyskanie dostępu do terminala można uzyskać poprzez przedstawicieli handlowych lub bezpośredni kontakt z Kierownikem Działu Sprzedaży.